BİZ KİMİZ?

2009 yılından bu yana web hosting, domain, sanal sunucu, sunucu kiralama ve barındırma alanlarında müşterilerimize hizmetler sunduk. Sunucularımız İstanbul konumlu Radore Veri Merkezi'nde barınmaktadır. Veri merkezinde firmamıza ait özel ayrılmış alanımızda, kendi network ve kendi donanımlarımız ile sizlere en iyi ve stabil hizmeti vermeye çalışmaktayız.

icon
Kasım, 2009

KISACA ÖYKÜMÜZ

2009 yılından bu yana web hosting, domain, sanal sunucu, sunucu kiralama ve barındırma alanlarında müşterilerimize hizmetler sunduk. Sunucularımız İstanbul konumlu Radore Veri Merkezi'nde barınmaktadır. Veri merkezinde firmamıza ait özel ayrılmış alanımızda, kendi network ve kendi donanımlarımız ile sizlere en iyi ve stabil hizmeti vermeye çalışmaktayız. Blog yazarlarından webmasterlara küçük ve büyük ölçekli işletmelere kadar etkili ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız. Mersa Host yüksek yatırımlar yapmak yerine bizler ile satış ortaklığı (affliates) yapan bireysel ve kurumsal müşterilerine en hızlı şekilde teknik destek ve en uygun hizmeti sağlayarak her zaman destek olmaya çalışmıştır..

Mersa Host sizlere veri merkezi hizmetleri sunmaktadır. 2x 10 Gbit/s uçtan uca (Türk Telekom) yedekli ve firewall bulunan network altyapımız, firmamıza ait veri merkezinde özel ayrılmış olan alanımızda kendi sunucularımız ile sizlere kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan adı (domain) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini kapsamaktadır.