AYARLANABİLİR CLOUD HOSTING

Güçlü ve esnek bir barındırma çözümü mü arıyorsunuz? Bulut Barındırma planlarımızdan başka bir yere bakmayın! Bulut barındırma platformumuz, barındırma ortamınızı özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yapılandırmanıza olanak tanır. CPU, RAM gibi çeşitli kaynaklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Dedicated IP
Dedicated IP
Full Root Access
Tam Root Erişimi
SSD Disk Drives
SSD Disk
100 MB/S Network
1000 MB/S Network

Kullanılabilir işlemci Hızı

İŞLEMCİ

Kullanılabilir Ram Kapasitesi

RAM

Kullanılabilir Disk Kapasitesi

DİSK ALANI
$

EN YÜKSEK ORANLI CLOUD HOSTİNG

En yüksek puan alan planlarımızla bulut barındırmada en iyisini deneyimleyin! Barındırma firmamız, her büyüklükteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış birinci sınıf bulut barındırma çözümleri sunmaktadır. Bulut barındırma platformumuz en son teknoloji üzerine kuruludur ve maksimum performans ve ölçeklenebilirlik için optimize edilmiştir. Bizi sektördeki en yüksek puan alan bulut barındırma sağlayıcısı yapan temel faktörler olan yüksek kullanılabilirlik, güvenilirlik ve güvenlik sağlamaktan gurur duyuyoruz.

9.7
Etraflı
9.8
Güvenilirlik
9.9
Teknik Destek
hosting

CLOUD HOST ÖZELLİKLERİ

Bulut Barındırma planlarımızın sunduğu tüm özellikleri deneyimleyin. Hosting firmamız, her büyüklükteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış gelişmiş bulut hosting çözümleri sunmaktadır.

Simplified-Cloud-Hosting

Simplified Cloud Hosting

Basitleştirilmiş Bulut Barındırma planlarımızla barındırma deneyiminizi basitleştirin. Hosting firmamız, her büyüklükteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bulut hosting çözümleri sunmaktadır. Bulut barındırma platformumuz en son teknoloji üzerine kuruludur ve maksimum performans ve ölçeklenebilirlik için optimize edilmiştir. İşletmenizi büyütmeye odaklanabilmeniz için barındırma ortamınızı kurma ve yönetme sürecini olabildiğince kolay hale getirdik. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, herhangi bir teknik sorunda yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir ve %99,9 çalışma süresi garantimiz, web sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışır durumda kalmasını sağlar. Barındırma deneyiminizi yükseltin ve Basitleştirilmiş Bulut Barındırma planlarımıza bugün kaydolun!

instant-setup

Anında Kurulum

Anında Kurulum barındırma planlarımızla web sitenizi hemen çalışır duruma getirin. Hosting firmamız, web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi hale getirmenizi sağlayan hızlı ve kolay barındırma çözümleri sunar. Anında kurulum sürecimiz, karmaşık yapılandırmalar veya uzun bekleme süreleri olmadan başlamayı kolaylaştırır. Bulut barındırma platformumuz en son teknoloji üzerine kuruludur ve maksimum performans ve ölçeklenebilirlik için optimize edilmiştir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, herhangi bir teknik sorunda yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir ve %99,9 çalışma süresi garantimiz, web sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışır durumda kalmasını sağlar. Anında Kurulum barındırma planlarımıza bugün kaydolun ve çevrimiçi varlığınızı hemen oluşturmaya başlayın!

Boost-Website-Speed

Web Sitesi Hızını Artırın

Boost Website Speed​ ​hosting planlarımızla web sitenizi hızlandırın ve çevrimiçi varlığınızı artırın. Hosting firmamız, web sitenizin performansını optimize etmek ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanmış hosting çözümleri sunar. Gelişmiş teknolojilerimiz ve sunucu yapılandırmalarımız, hızlı yükleme süreleri ve yüksek kullanılabilirlik sağlamak için optimize edilmiştir. Uzman teknik destek ekibimiz, herhangi bir teknik sorunda yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir ve %99,9 çalışma süresi garantimiz, web sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışır durumda kalmasını sağlar.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bulut barındırma, web sitenizi ve verilerini depolamak ve yönetmek için internet üzerinden bağlanan uzak sunuculardan oluşan bir ağ kullanan bir web barındırma türüdür. Birden çok web sitesinin CPU, RAM ve depolama gibi kaynakları tek bir fiziksel sunucuda paylaşmasına izin veren sanallaştırma teknolojisi üzerine kurulmuştur. Bu, web siteniz için mevcut kaynakların gerektiği gibi kolayca büyütülebileceği veya küçültülebileceği anlamına gelir, bu da onu son derece esnek ve uygun maliyetli bir çözüm haline getirir. Bulut barındırma ile web siteniz, yüksek kullanılabilirlik ve güvenlik sağlayan bir sunucu kümesinde barındırılır. Bu, sunuculardan biri çökse bile web sitenizin çalışır durumda kalacağı anlamına gelir. Hosting firmamız, her büyüklükteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış gelişmiş bulut hosting çözümleri sunmaktadır.
icon
SON TEKNOLOJİLER

En son teknolojiler üzerine inşa edilmiş Bulut Barındırma planlarımızla rakiplerinizin bir adım önünde olun. Barındırma firmamız, web siteniz için maksimum performans ve ölçeklenebilirlik sağlamak için en son teknolojileri kullanan gelişmiş bulut barındırma çözümleri sunar. Bulut altyapımız yüksek kullanılabilirlik, güvenlik ve güvenilirlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

icon
YENİLİKÇİ KONTROL PANELİ

Yenilikçi kontrol panelimizle bulut barındırma hizmetinizi kolayca yönetin. Barındırma firmamız, barındırma ortamınızı yönetmeyi basitleştiren sezgisel ve kullanıcı dostu bir kontrol paneli sunar.

Özel kaynaklar: Her istemcinin CPU, RAM ve depolama gibi özel kaynaklara sahip kendi sanal sunucusu vardır, bu da daha iyi performans ve daha az kaynak çekişmesi riski anlamına gelir.

Özelleştirme:VDS barındırma, sunucu yapılandırmalarının daha fazla özelleştirilmesine ve özel gereksinimleri olan işletmeler için yararlı olan özel yazılım yükleme olanağına olanak tanır.

İzolasyon: VDS barındırma, istemciler arasında bir düzeyde yalıtım sağlayarak bir istemcinin eylemlerinin başka bir istemcinin sunucusunu etkileme riskini azaltır.

Güvenlik: VDS barındırma, paylaşımlı barındırmaya göre daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar, çünkü her istemci kendi sanal sunucusuna sahiptir ve güvenlik ayarlarını beğenilerine göre yapılandırabilir.

Ölçeklenebilirlik: VDS barındırma, istemcinin daha fazla ram, CPU gücü veya depolama eklemek gibi kaynakları gerektiği gibi ölçeklendirmesine olanak tanır.

Uygun maliyetli: VDS barındırma, tahsisli barındırmaya uygun maliyetli bir alternatiftir ve benzer yetenekleri daha düşük bir maliyetle sağlar.

SSD (Katı Hal Sürücüsü) ve HDD (Sabit Disk Sürücüsü), bilgisayarlarda kullanılan depolama aygıtı türleridir, ancak farklı çalışırlar ve farklı özelliklere sahiptirler.

Bir SSD, verileri depolamak için bir USB sürücüye veya SD karta benzer şekilde flash bellek kullanır. Hareketli parçası yoktur, bu da onu bir HDD'den daha hızlı, daha dayanıklı ve daha fazla güç tasarrufu sağlar. SSD'ler ayrıca önyükleme, programları başlatma ve çalıştırma ve veri okuma ve yazma konusunda daha hızlıdır.

Öte yandan bir HDD, bir kayıt oynatıcıya benzer şekilde verileri okumak ve yazmak için dönen bir disk kullanır. Onu bir SSD'den daha kırılgan ve daha az güç verimli yapan hareketli parçalara sahiptir. HDD'ler genellikle SSD'lerden daha ucuzdur ve tüketici ürünlerinde yaygın olarak kullanılır, ancak SSD'lerden daha yavaştır.

Özetle, SSD'ler, HDD'lerden daha hızlı, daha dayanıklı ve daha fazla güç verimlidir, ancak aynı zamanda daha pahalıdırlar.

Hosting şirketimizde, müşterilerimize birinci sınıf destek sağlamaktan gurur duyuyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, ortaya çıkabilecek herhangi bir teknik sorunda yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir. Sunucu kurulumu, sorun giderme veya web sitenizin performansını optimize etme konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, destek ekibimiz yardıma hazırdır. Ayrıca, sorunları izlemek ve çözmek için kapsamlı bir bilgi tabanı ve biletleme sistemi sunuyoruz. Amacımız, işinizi büyütmeye odaklanabilmeniz için web sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışır durumda kalmasını sağlamaktır. Bugün bize kaydolun ve özel destek ekibimizle gelen gönül rahatlığını yaşayın.

Evet, VDS barındırma planları arasında sürüm yükseltme veya sürüm düşürme mümkündür.