mail

Profesyonel E-Posta Sunucu Hizmetleri

İşletmenizin iletişimini güçlendirmek ve güvenliği sağlamak için buradayız! Yüksek performanslı, güvenilir ve ölçeklenebilir e-posta sunucusu çözümlerimizle işletmenizin e-posta ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

PAKETLERİMİZ

Kişiye özel çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza uygun paketleri keşfedin. Başlangıçtan kurumsal ihtiyaçlara kadar her seviyeye uygun seçeneklerimizle işletmenizi büyütün!

icon
Gelişmiş Web Arayüzü

Sunucunuzu, E-Posta hesaplarınızı, kullanıcılarınızı ve diğer tüm ayarlarınızı gelişmiş web arayüzü ile kolay yönetebilirsiniz.

Web arayüzünde Türkçe ve birçok dil seçeneği sunuyoruz.

Size özel hostname ve SSL sertifikası oluşturulmaktadır.

icon
Detaylı Raporlama

Gelişmiş mail server kontrol panelinizde gelen posta, giden posta, trafik akışı, sunucu sağlığı vb. detaylı raporları görüntüleyebilirsiniz

Detaylı raporların yanı sıra sunucu içerisinde yapılan tüm işlemler ve dışarıdan gelen isteklerin log kaydı sunucunuzda tutulmaktadır.

icon
Kolay Mail Taşıma

Farklı bir lokasyon/sunucudaki E-posta hesaplarınız ve içerikleri herhangibir veri kaybı olmaksızın panelinizden herhangibir manuel işlem gerektirmeden taşıyabilmektesiniz.

MS Exchange, Outlook, Office 365, Gmail, Yahoo Mail, Zimbra, MailEnable, IceWarp ve diğer tüm 3. parti uygulamalardan/sunuculardan anında taşıyabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aşağıda, mail hizmetlerimizle ilgili bazı yaygın sorular ve yanıtları bulunmaktadır. Başka bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kurumsal mail server nedir ve işletmeler için neden önemlidir?

Kurumsal mail server, işletmelerin kendi alan adları üzerinde e-posta iletişimini yönetmelerini sağlayan özel bir e-posta sunucusudur. İşletmeler için önemlidir çünkü güvenli, özelleştirilebilir ve güvenilir bir iletişim altyapısı sağlar.

Hangi avantajlar, kurumsal mail server kullanımını teşvik ediyor?

Kurumsal mail server kullanmanın avantajları arasında güvenlik, özelleştirme imkanı, yüksek performans, veri kontrolü ve profesyonel destek gibi faktörler bulunur.

Kurumsal mail server hizmeti almak için nelere dikkat etmek gerekir?

Kurumsal mail server hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken faktörler arasında güvenlik önlemleri, hizmet kalitesi, ölçeklenebilirlik, uyumluluk ve müşteri desteği gibi hususlar bulunmaktadır.

Kurumsal E-Posta Sunucusu nedir?

Kurumsal E-Posta Sunucuları, Cloud altyapısı üzerinde barınan, sorunsuz şekilde e-posta gönderip almanızı sağlayan profesyonel mail server hizmetidir.