HARİKA BİR ALAN BULUN

"Gelişmiş arama aracımızla web siteniz için mükemmel alan adını keşfedin. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce üst düzey alan adı ile markanıza en uygun olanı bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Aramanıza bugün başlayın ve başarılı bir çevrimiçi varlık oluşturmak için ilk adımı atın."

İDEAL ALAN ADINI BULMAK İÇİN 3 İPUCU

1

Basit tutun Telaffuzu, hecelemesi ve hatırlaması kolay bir isim seçin. Karmaşık veya anlaşılmaz kelimeler kullanmaktan veya birlikte söylemesi zor olan birden fazla kelime kullanmaktan kaçının.

2

Alakalı olun Adınız işletmeniz, ürününüz veya hizmetinizle alakalı olmalıdır. Müşterilere ne yaptığınız ve markanızdan ne bekleyecekleri hakkında bir fikir vermelidir.

3

Sayı veya tire kullanmaktan kaçının Sayılar veya tireler, özellikle yüksek sesle söylendiğinde adın hatırlanmasını zorlaştırabilir veya yanlışlıkla eklenebilir veya atlanabilir.

domain

NEDEN BİZİM İLE ALAN KAYDI YAPMALISINIZ?

icon
Alan Adı Yenileme

Alan Adı Yenileme, bir alan adının sahipliğini belirli bir süre için uzatma işlemidir. Bu genellikle bir web sitesinin çevrimiçi kimliği üzerindeki kontrolü sürdürmek ve halka açık olmaya devam etmesini sağlamak için yapılır.

icon
Alan Kilitleme

Alan Kilitleme, bir alan adının kayıt şirketi bilgilerinde yetkisiz transferleri veya değişiklikleri önleyen bir güvenlik özelliğidir. Bu, alan adınızın izniniz olmadan başka bir tarafa aktarılmasını önlemeye yardımcı olur.